به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


عبور از خط ممنوع!

فرقه‌ی مسیحیت تبشیری/پولسی اعلانی جهانی داده است. عالمان و مبلغان این فرقه به دور دست‌ترین نقاط جهان رفته و به این آیین دعوت می‌کنند. کتاب مقدس به زبان‌های گوناگون، حتی زبان‌های کمتر شناخته شده و نیز به گویش‌های گوناگون ترجمه می‌شود. کانال‌های تلویزیونی-ماهواره‌ای متعدد و به زبان‌های گوناگون، سایت‌های فراوان، وبلاگ‌های بی‌شمار، شبکه‌های اجتماعی همه و همه در تمام جهان، همه را به مسیحیت تبشیری می‌خوانند.
آیا این رفتارها با رسالت عیسی مسیح بر اساس کتاب مقدس که مبنای شناخت و تبلیغ مسیحیان است، سازگاری دارد؟ بگذارید تا با ارجاع به خود کتاب مقدس پاسخ دهیم.

«او[عیسی مسیح] در جواب گفت، فرستاده نشده‌ام مگر بجهت گوسفندان گم شده خاندان اسرائیل»[1].

اعزام دوازده شاگرد
  «و دوازده شاگرد خود را طلبیده، ایشانرا بر ارواح پلید قدرت داد که آنها را بیرون کنند و هر بیماری و رنجی را شفا دهند. و نامهای دوازده رسول این است، اوّل شمعون معروف به پطرس و برادرش اندریاس؛ یعقوببن زِبِدی و برادرش یوحنّا؛  فِیلپُّس و برتولما؛ توما و متّای باجگیر؛ یعقوب بن حلفی و لبی معروف به تدّی؛   شمعون قانوی و یهودای اسخریوطی که او را تسلیم نمود  این دوازده را عیسی فرستاده، بدیشان وصیّت کرده، گفت، از راه امّت‌ها مروید و در بَلَدی از سامریان داخل مشوید،  بلکه نزد گوسفندان گمشده اسرائیل بروید. و چون می‌روید، موعظه کرده، گویید که ملکوت آسمان نزدیک است»[2].

____________________
پی‌نوشت‌ها
[1]. متی 15: 21.
[2]. متی 10: 1-7.

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است